HORÚCA SPRCHA

HORÚCA SPRCHA

Galéria

„Šťastie je možné dosiahnuť medzi psom a mačkou, ale nie medzi mužom a ženou!“

Divadelné predstavenie HORÚCA SPRCHA 9.3.2024 o 18.00hod. v kine Apollo v Lučenci!

Cena vstupenky : 21,-Eur

K predaju v MIC a na www.kultura.lucenec.sk

Popis:

On je architekt. Ona je terapeutka. Alebo skôr televízna hviezda TV-šou, ktorej vzácne psychologické rady zachránili už nejedno manželstvo. Ale ich vlastné manželstvo je práve v troskách. Aký paradox! Čo teda najviac chýba ku šťastiu špecialistke na riešenie manželských problémov? Tolerancia a porozumenie. Vydarený vzťah! Ako manželia žijú už niekoľko mesiacov odlúčene a práve vyrazili na svoju poslednú spoločnú cestu. Chcú predať dom v Španielsku. Unavení dlhou cestou sa zastavia na jednu noc v malom hotelíku niekde na juhu Francúzska. Hotel je však v rekonštrukcii. V jedinej voľnej izbe sa nachádza manželská posteľ a v kúpeľni tečie len horúca voda. Nezostáva nič iné, len si vypiť pohár vína, aby sa spoločná noc dala v pokoji prežiť. Obaja manželia sa snažia byť k sebe korektní, nezádrapčiví, nekonfliktní... Ale príliš sa im to nedarí...

HORÚCA SPRCHA neponúka stopercentne osvedčené rady na vyriešenie manželskej krízy, ale bez ohľadu na vek a teplotu v sále (ako aj na teplotu vo vzájomných partnerských vzťahoch) dokáže diváka osviežiť a pobaviť. Na diváka čaká množstvo zábavných situácií, prekvapivých gagov, konverzačná ľahkosť aj situačná premenlivosť. A to všetko korunované vynikajúcimi hereckými výkonmi, garantujúcimi nezabudnuteľný divadelný zážitok.

V inscenácii HORÚCA SPRCHA hrajú: Zuzana Tlučková, Peter Kočiš, Marcel Ochránek, Přemek Boublík, Katarína Ivanková, Thomas Puskailer, Jakub Lorencovič.

preklad: Blanka Mongu, scéna a kostýmy: Dorota Cigánková, réžia: Svetozár Sprušanský

Dĺžka predstavenia: 2 hod. 30 min (s jednou prestávkou)

Predstavenie je vhodné pre divákov od 15 rokov.

Zľavy a vstupenky pre deti: Bez zľavy

Viac informácií nájdete: FB Divadlo komédie

Dĺžka podujatia: 150 minút
Rok výroby: 2023
Dátum lokálnej premiéry: 9. marec 2024

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Sobota, 9. 3. o 18:00 Kúpiť
Kino Apollo
Názov: HORÚCA SPRCHA
  Originálna verzia nevhodné pre vekovú skupinu maloletých do 15 rokov
Cena: 21,00 €
Miesto: Kino Apollo
Novohradská č. 5
984 01 Lučenec
Zobraziť na mape